Založ si blog

Milan Chautur propaguje Harryho Pottera

Snímka z Harryho Pottera (zdroj: verejne dostupné.)

Pre tých, ktorí nevedia, tak Harry Potter je notoricky známa knižná a filmová séria o čarodejníkovi, ktorá je populárna v pohanskom knižnom a filmovom priemysle. Ide o propagovanie okultizmu a bosoráctva [vo vnútri tejto série] a o vykreslovanie bosoráctva v pozitívnom svetle, čož je proti Bohu. Tí, ktorí sú naviazaní na všeliaké bosorácke megafilmy ako je Pán Prsteňov, Narnia, Harry Potter, Frozen, Mrázik, Popoluška, a pod. by mali s tým okamžite prestať a miesto toho si nájsť inú formu rekreácie.

Pozeranie, počúvanie alebo čítanie a zdieľanie takýchto žánrov, by mali ľudia spomenúť vo svojej spovedi právoplatne ordinovanému kňazovi, keď budú pripravení. Pozri aj: Kroky ku konvertovaniu. Pre každého však, ľudia by sa mali modliť Ruženec každý deň a takisto musia dať ľudia okamžite ruky preč od okultizmu. Podpora čarodejníctva vo forme zdieľania okultistických filmov, kde hlavná postava má nejaké nadprirodzené schopnosti od Diabla je smrteľný hriech. Žiadní X-mani, žiadni Spidermani, žiadni Avangeri a pod.

Zj 21,8 „Ale zbabelci, neveriaci, nemravníci, vrahovia, smilníci, čarodejníci, modloslužobníci a všetci luhári budú mať podiel v ohnivom jazere, horiacom sírou; to je tá druhá smrť.“

Milan Chautur je verejne známy tým, že prispieva do „poradňe“ s názvom ‚Vladyka Milan odpovedá‘ do ktorej mu zasieľajú ľudia svoje otázky. Túto „poradňu“ vedie istý Štefan Keruľ-Kmec. Milan Chautur prostredníctvom tejto falošnej poradne obhajoval fanúšikov Harryho Pottera. Istý dopisovateľ sa ho pýtal, že či je hriechom byť fanúšikom Harryho Pottera a odpoveď otca Róberta Jágera a Milana Chautura bola nasledovná:

Róbert Jáger a Milan Chautur, (v úvodz.) „poradňa“ s názvom ‚Vladyka Milan odpovedá‘, 4. január 2018: „Otče vladyko, je těžkým hříchem být fanouškem Harryho Pottera a je tento fenomén nebezpečný?

Odpoveď pripravil o. Róbert Jáger. –

Čítať Harryho Pottera a byť fanúšikom knihy, prečítať každý zväzok, samo o sebe nie je hriechom. [Heréza!] Kým zostáva kniha medzi ostatnými kniha v našom okruhu záujmu, potom je to neutrálne. Problém by nastal, keby človek začal skúšať mágiu, o ktorej kniha hojne hovorí. Potom by sa človek vedome vydal do rúk temnoty a tú sám nemôže ani oklamať, ani obísť ani využiť vo vlastný prospech. Temnota vždy dobehne človeka, ktorý sa jej oddal. Temnota si vyberá svoju daň!

vladyka Milan dodáva:
K Harrymu Potterovi azda iba otazka, či si táto kniha zaslúži až takú pozornosť? Keď dnes máme oveľa významnejšie a vážnejšie knihy na čítanie, ktoré obohacujú ducha a neoberajú v zbytočnostiach o drahocenný čas, neoplatilo by sa žiť viac v realite života zakoreneného v Bohu? Ale to musíte posúdiť sám v zmysle odpovede, ktorú dáva o. Jager. [Heréza!]

Komentár: toto je otvorené a očividné schvaľovanie bosoráctva. Toto je zbabelá a očividne heretická odpoveď od Róberta Jágera, ktorý schvaľuje byť fanúšikom bosoráckej knihy, a u Milana Chautura je to plná podpora kacírstva Róberta Jágera. A mimochodom, oni nevravia čosi také, ako napr., že: „čítanie samotnej knihy, ešte nie je hriech, ak je to za účelom vyšetrovania čohosi“, nie, oni spoločne vravia, že byť fanúšikom Harryho Pottera nie je hriech. Aká nehanebná lož! A potom má v sebe Róbert Jáger ešte tú drzosť pokračovať, že „temnota si vyberá svoju daň“, potom, čo schvaľuje byť fanúšikom bosoráckej knihy! To, že potom odsudzuje skúšanie mágie je len spôsob, akým chce zakryť evidentnosť toho, že hovorí, že byť fanúšikom knihy nie je hriech. Heretici si častokrát sami sebe protirečia aj v niekoľko po sebe idúcich riadkoch, je to totižto ich taktika, ako chcú zmiasť svoje obete.

A mimochodom, sú ľudia, čo robia mágiu po svete. Títo ľudia dostávajú nadprirodzenú schopnosť od démonov, aby mohli zviesť svoje obete. Pre viac, pozrite si tento zaújmavý dokumentárny film o bosorákoch, kde sú odhalení: https://endtimes.video/magicians-video/

Láskava odpoveď tomuto dopisovateľovi by bola: že Harry Potter je bosorácka kniha a že človek, ktorý ju číta, riskuje stratu svojej duše. Láskava odpoveď mala byť: že samozrejme, že byť fanúšikom bosoráckej knihy je smrteľný hriech, ktorý pošle toho druhého na cestu do pekla a večných plameňov. To, čo hovoria Róbert a Milan, si protirečí so Svätým Písmom, ktoré nám jasne o bosoráctve hovorí nasledovné: „Ale zbabelci, neveriaci, nemravníci, vrahovia, smilníci, čarodejníci, modloslužobníci a všetci luhári budú mať podiel v ohnivom jazere, horiacom sírou; to je tá druhá smrť. (Zj 21,8)“. To, čo robia falošní vlci Róbert a Milan, je doslova iniciácia v bosoráctve.


Milan Chautur sa rúha Bohu, keď tvrdí, že On repšektuje (má v úcte) tých, čo ho nenávidia

„Týmto, ktorí si neprajú priateľstvo s Bohom, sa On nevnucuje, lež ich rešpektuje, ale toto je vlastne ich večná smrť.“ (Milan Chautur, Veľký piatok, 2. apríl 2021)

Komentár: Toto je rúhanie sa proti Bohu a úplne odmietnutie základnej božiej spravodlivosti. Toto je od Diabla! Boh nerešpektuje, nemá úctu, pre tých, čo ho odmietajú, ale opovrhuje nimi. Boh nemôže mať rešpekt ku zlým. Na vyvrátenie tohto bludu stačí vedieť, že Boh je spravodlivý. Milan Chautur si protirečí s Písmom a káže nové falošné evanjelium a falošného boha.

1 Sam 2,30 : „Lebo tých, ktorí ma ctia, poctím; a tí, ktorí mnou pohŕdajú, budú znevážení.“ (Roháčkov preklad)

2 Krn 19,7 “ … náš Boh, nesúhlasí s nespravodlivosťou, s uprednostňovaním osôb, ani s úplatkárstvom.“ (Botekov preklad)

Kniha Sirachovcová 34,21-23: “ … posmechy rúhačov nemôžu byť milé (Bohu). Pán (ostáva) jedine s tými, ktorí vytrvajú na cestách pravdy a spravodlivosti. Najvyšší neprijíma dary hriešnikov, obetu hriešnikov si ani nevšimne, množstvo obiet ho nepohne k zľutovaniu nad ich hriechmi.

Kniha Sirachovcová 35,15: „Nespoliehaj sa na nespravodlivú obetu, lebo Pán je sudcom a pred ním sláva osoby (neznamená) nič.“

Genesis 4,5: „Na Kaina však a na jeho obetu nezhliadol.“

1Pt 5,5 “ … Boh pyšným odporuje, ale pokorným dáva milosť.“

Ef 6,9 “ … vy sami máte toho istého Pána v nebesiach, a on nehľadí na osobu.“ (Roháčkov preklad)

Gal 1,8 „Ale keby sme vám hlásali my alebo aj anjel z neba iné evanjelium, ako sme vám hlásali, nech je prekliaty!“

Kristian Keller
Sedesvakantista

Nové video: Štefan Mordel, Christianitas a takzvaný krst túžby vs. katolícke učenie

15.11.2023

https://www.youtube.com/watch?v=QWtoWf3zmSU Toto video odhaľuje nie len modernistov, ale aj falošných tradicionalistov, ktorí hlásajú spásu skrze nevedomosť v Ježiša Krista (podvodom označované nimi ako krst túžby). Toto je heréza i modernizmus a odmietanie katolíckej viery! Odporúčam vám pozrieť si video až do konca, kde budete vidieť viacero heretikov, ktorí zastávajú [...]

Exorcista Matúš Marcin nie je katolík

16.06.2022

Exorcista Matúš Marcin, zdroj: gloria.tv, Sedevakantistický kanál Matúš Marcin, video s názvom „Matúš Marcin – Zo smrti k životu“, čas 1:18:19 : „…pravoslávni, v tých východných cirkvách – to sú všeobecné; …“ Toto je očividná heréza a nazývanie pravoslávnych siekt všeobecnými Cirkvami. Katolícky znamená i všeobecný. [...]

Svätý Tomáš Akvinský, o nenávisti

20.05.2022

(Svätý Tomáš Akvinský, zdroj: verejne dostupné.) Sv. Tomáš Akvinský, Summa Teologická, II.-II., otázka 34., čl.3: „Článok 3. Že či je nenávisť k niekoho susedovi vždy hriech? Námietka 1. Vyzerá, že nenávisť k niekoho susedovi nie je vždy hriech. Lebo žiaden hriech nie je nariadený alebo radený Bohom, podľa Prísloví 8:8: „Spravodlivé sú všetky [...]

Poľsko interrupcie liberalizácia protest

Odporcovia liberalizácie interrupcií v Poľsku vyšli do ulíc Varšavy

14.04.2024 20:10

Poľský parlament totiž v piatok odhlasoval pokračovanie prác na návrhoch, ktoré by uvoľnili tieto prísne interrupčné pravidlá.

Korcok a Pellegrini

Aká kampaň, taký prezident? Čo rozhodlo prezidentské voľby?

14.04.2024 19:00

Víťaz prezidentských volieb je jasný, spoločenský pokoj zas v nedohľadne. Čo podľa vás rozhodlo voľby?

Olexandr Syrskyj

Syrskyj: Ukrajinci sa zahryzli do krajiny, no Rusov je násobne viac. Putin chce ovládnuť Časiv Jar do osláv 9. mája

14.04.2024 16:40

Časiv Jar, ktorý leží neďaleko od už ovládnutej Avdijivky, je pod neustálou paľbou.

kristiankeller

Otec O’Reilly vysvetľuje, že kebyže sa Veľká západná schizma (1378 - 1417) nikdy nestala, katolíci by povedali, že taká situácia je nemožná - t.j. situácia troch súperiacich nárokovateľov na pápežstvo, s nejasnou hlavou po dekády (nazývane i Papežské schizma po Česky); tak ako je tomu i dnes u tých, čo hovoria, že sedevacantná "téza" je nemožná, i keď fakty potvrdzujú, že je pravdivá. Veľká schizma sa stala, a Otec O’Reilly hovorí: že nemáme garantované, že horšie veci, božským prísľubom, sú nieto vylúčene, že sa nestanú. Nie je nič protirečiace si smerom k neporušenosti, s tvrdením, že nemáme pápeža od smrti Pápeža Pia XII. r.1958... (Zdroj výroku: vaticancatholic.com)

Štatistiky blogu

Počet článkov: 63
Celková čítanosť: 189853x
Priemerná čítanosť článkov: 3014x

Autor blogu