Založ si blog

Dôležitý oznam o stave na Slovensku

Najnovším posunom k ešte väčšej tyranii na Slovensku je, že si hlavní vládni predstavitelia zaumienili, že idú zaviesť povinné očkovanie i za pomoci nátlaku. Nedávne udalosti na Slovensku a to najmä udalosti okolo odvolania sudcu Dalibora Milana, ktorý si odmietal zo zdravotných dôvodov nasadzovať rúško v pojednávacej miestnosti, nás posunuli k omnoho väčšej tyranii, bezpráviu, anarchii. Slováci nemajú vlastný štát a súdov sa chopili tyranskí Boľševici.

Globalistickí zosnovatelia a poskokokovia farmafiriem, ktorí vládnu na Slovensku, si zaumienili, že budú požadovať povinnú vakcináciu. Preto je odkaz na nasledovný článok (kde poodhaľujem podvod s testami) tak nesmierne dôležitý: https://www.hlavnydennik.sk/2021/04/01/podvod-s-testami-odhaleny-neexistuje-ziadna-pandemia/

Neexistuje žiadna pandémia, ale ide o centrálne riadenú paniku globalistickými zosnovateľmi (anglicky conspirators). A tí, čo druhých nazývajú konšpirátormi (anglicky conspiracy theorist) sa ťažko mýlia. S novými (v úvodz.) „vakcínami“, ktoré sú novou experimentálnou génovou terapiou, ide doslova o život. Ľudia sú vážne poškodzovaní na zdraví týmito (v úvodz.) „vakcínami“ a mnohí denne zomierajú po ich podaní.

Kláštor Najsvätejšej Rodiny, USA (vaticancatholic.com):

1 List Jánov 5:19 – „… celý svet je v moci Zlého.“

KNR: Hora dôkazov, že vakcíny spôsobujú vážne zranenia a aj smrť, pokračuje vyplávavať na povrch. I napriek tomu, veľká časť populácie zostáva priaznivo naklonená vakcinačným príkazom, vakcinačným pasom a pod. Svet leží v temnote.

Takisto je nesmierne dôležité v tejto pozdnej hodine vyznávať pravú katolícku vieru, mimo ktorej nieto spása a byť v stave milosti. Na tejto stránke sa ľudia dozvedia ako tak urobiť, pozorne si ju celú včetne krokov ku konvertovaniu študujte.

Kristian Keller
Tradičný katolík, sedesvakantista

Nové video: Štefan Mordel, Christianitas a takzvaný krst túžby vs. katolícke učenie

15.11.2023

https://www.youtube.com/watch?v=QWtoWf3zmSU Toto video odhaľuje nie len modernistov, ale aj falošných tradicionalistov, ktorí hlásajú spásu skrze nevedomosť v Ježiša Krista (podvodom označované nimi ako krst túžby). Toto je heréza i modernizmus a odmietanie katolíckej viery! Odporúčam vám pozrieť si video až do konca, kde budete vidieť viacero heretikov, ktorí zastávajú [...]

Exorcista Matúš Marcin nie je katolík

16.06.2022

Exorcista Matúš Marcin, zdroj: gloria.tv, Sedevakantistický kanál Matúš Marcin, video s názvom „Matúš Marcin – Zo smrti k životu“, čas 1:18:19 : „…pravoslávni, v tých východných cirkvách – to sú všeobecné; …“ Toto je očividná heréza a nazývanie pravoslávnych siekt všeobecnými Cirkvami. Katolícky znamená i všeobecný. [...]

Svätý Tomáš Akvinský, o nenávisti

20.05.2022

(Svätý Tomáš Akvinský, zdroj: verejne dostupné.) Sv. Tomáš Akvinský, Summa Teologická, II.-II., otázka 34., čl.3: „Článok 3. Že či je nenávisť k niekoho susedovi vždy hriech? Námietka 1. Vyzerá, že nenávisť k niekoho susedovi nie je vždy hriech. Lebo žiaden hriech nie je nariadený alebo radený Bohom, podľa Prísloví 8:8: „Spravodlivé sú všetky [...]

Poľsko interrupcie liberalizácia protest

Odporcovia liberalizácie interrupcií v Poľsku vyšli do ulíc Varšavy

14.04.2024 20:10

Poľský parlament totiž v piatok odhlasoval pokračovanie prác na návrhoch, ktoré by uvoľnili tieto prísne interrupčné pravidlá.

Korcok a Pellegrini

Aká kampaň, taký prezident? Čo rozhodlo prezidentské voľby?

14.04.2024 19:00

Víťaz prezidentských volieb je jasný, spoločenský pokoj zas v nedohľadne. Čo podľa vás rozhodlo voľby?

Olexandr Syrskyj

Syrskyj: Ukrajinci sa zahryzli do krajiny, no Rusov je násobne viac. Putin chce ovládnuť Časiv Jar do osláv 9. mája

14.04.2024 16:40

Časiv Jar, ktorý leží neďaleko od už ovládnutej Avdijivky, je pod neustálou paľbou.

kristiankeller

Otec O’Reilly vysvetľuje, že kebyže sa Veľká západná schizma (1378 - 1417) nikdy nestala, katolíci by povedali, že taká situácia je nemožná - t.j. situácia troch súperiacich nárokovateľov na pápežstvo, s nejasnou hlavou po dekády (nazývane i Papežské schizma po Česky); tak ako je tomu i dnes u tých, čo hovoria, že sedevacantná "téza" je nemožná, i keď fakty potvrdzujú, že je pravdivá. Veľká schizma sa stala, a Otec O’Reilly hovorí: že nemáme garantované, že horšie veci, božským prísľubom, sú nieto vylúčene, že sa nestanú. Nie je nič protirečiace si smerom k neporušenosti, s tvrdením, že nemáme pápeža od smrti Pápeža Pia XII. r.1958... (Zdroj výroku: vaticancatholic.com)

Štatistiky blogu

Počet článkov: 63
Celková čítanosť: 189850x
Priemerná čítanosť článkov: 3013x

Autor blogu