Založ si blog

Podvádzanie adminov a odsúdenie dekadencie portálov, na ktorých blogujem

Nasledovné je dôkaz o tom, že admini, ktorí spravujú blog na pravde hrubo podvádzali:

 

Napísal som úderný a pravdivý článok s názvom „Podvod s testami odhalený: neexistuje žiadna pandémia„. Bol mnou zverejnený 31. marca 2021. Už tesne poobede, v čase keď článok dosahoval 2815 zhliadnutí a naberal na čítanosti, ho už nebolo vidno v sekcii najčítanejšie články, ako obrázky dokazujú.

screenshot bol braný 31. marca 2021 o 14:47 GMT

screenshot bol braný 31. marca 2021 o 14:48 GMT

Foto je z toho istého obrázku vyššie, len je to zväčšené a je vystrihnutá klúčová časť

 

Ako vidno z obrázku, tak môj článok mal byť po správnosti v sekcii najčíanejšie články, lenže nebol tam, preto lebo bol umelo potlačený, aby nezískaval na čítanosti. Ľudia majú tendenciu klikať na najčítanejšie články a tým sa zväčšuje čítanosť, keď články figurujú v sekcii najčítanejšie. Keďže tam nebol, tak jediný záver je, že bol umelo potlačený. Ide o podvod zo strany adminov blogu pravda! Môj článok nebolo nutno cenzúrovať, práveže je nevyhnutné, aby ho ľudia šírili, pretože sa v ňom dozvedia pravdu o covid hoaxe.

Ako vidno na ďalších obrázkoch nižšie, ktoré som robil tentokrát z mobilu, tak vylúčili môj článok z podsekcie „3dni“ v sekcii „Najčítanejšie“. Absolútna nehoráznosť a drzé podvádzanie! Portál pravda som na toto upozornil, a neboli schopní odpovedať mi a zjednať nápravu, takže potlačenie článku z ich strany bolo úspešné. V čase, keď mal článok 3021 vzhliadnutí dňa 2. apríla 2021 čas 00:25 GMT (londýnsky čas), mal figurovať zákonite v spominánej podsekcii, no neudialo sa tak, lebo bol podvodne potlačený. Článok nebolo vidno dokonca ani v sekcii nové články už poobede 31. marca 2021, aj odtiaľ ho zmazali, čiže článok získaval na počte vzhliadnutí pravdepodobne len tým, že na neho ľudia klikali externe (napr. cez fb link). Toto je cenzúra, podobne ako cenzúra v komunistickej Číne.


 

 

Dekadencia na portáloch

Portál hlavnésprávy.sk
Svoje blogovanie som ukončil pred nedávnom na blogu hlavných správ. Rozhodol som sa tam už viac neprispievať. Pred nedávnom si robili doslova výsmech z Ježišovho zmŕtvychvstania. Hlavné správy napísali nadpis, za ktorý by sa „nehanbil“ ani Satan či satanista. Napísali: „Veľkonočné politické rekviem za Matovičovou vládou. Vstane na tretí deň namiesto neho jeho nástupca?“ . Toto je tak nechutné zosmiešňovanie Ježiša na Veľkú noc. Žial portál Hlavné správy, ktorý sa bezočive ešte nazýva konzervatívnym denníkom (pritom očividne nie je konzervatívny), si robí nechutným spôsobom srandu z Ježiša Krista a do toho neustále propagujú nechutnú odpadlícku kreatúru antipápeža Františka ako pápeža, odpadlíčku Matku Terezu ako svätú (pozri obrázok nižšie), odpadlíckeho modlára Jána Pavla II. ako svätého, a ďalej tam neustále dávajú ženy v bikinách a propagujú covid divadlo. Moje blogy celkovo všade boli zamerané na odhaľovanie sekty II. vatikánskeho koncilu, na odhaľovanie antipápežov a odsúdenie falošného ekumenizmu s cieľom pravdaže šíriť katolícku vieru. Pozrite si pravdu o katolíckej Cirkvi po Druhom vatikánskom koncile tuná.

 

Zdroj: vaticancatholic.com, Na snímke vidno ako Matka Tereza klačí pred sochou Budhy a modlí sa k nemu. Toto je úplne odpadlíctvo.


Portál pravda.sk
Portál pravda tiež má nechutnosti vo forme žien v bikinách. Tiež je zahltený mnohými dekadentnostiami, tak ako mnohé mainstreamové portály. Ale je dobre, že som mohol využiť ponúknutý priestor na šírenie pravdy ohľadom sekty II. vatikánskeho koncilu.

Portál Hlavnýdenník.sk
Po novom som uverejnil zopár blogov na portále „hlavnýdenník.sk“. Žial, tento portál hoc sa nesnaži pretvarovať, že je konzervatívny, tak je vrcholne antikresťanský a dekadentný. Boli samozrejme mnou napomenutí. Kiežby prestali robiť PR články pobehliciam ako D. Rolins a Z. Belohorcová. Kiežby prestali nenávidieť kresťanstvo.

Zdroj:hlavnydennik.sk

Napísali „Bude nasledujúci premiér ovládaný Duchom Svätým? Hegerova fanatická viera nemá hraníc.“ Toto bola reakcia na video pasáž, kde nehovoril z cesty. Admini na hlavnom denníku tak veľmi nenávidia kresťanstvo, že sú schopní odsúdiť obyčajné video, kde len Heger hovorí o tom načúvať Bohu a sú schopní odsúdiť ho ako človeka s fantickou vierou. Avšak, dnes už vieme, že Heger je ovládaný diablom a nie Duchom Svätým, lebo Heger zatvára kostoly, zavádza Bolševickú totalitu a je charizmatikom, teda je falošný kresťan. Vláda nemá právo zatvárať kostoly, tak ako Cirkev učí:

Syllabus Bludov pápeža Pia IX., 1864:
[Zavrhnuté:] 54. Králi a kniežatá sú nielen vyňatí zo všetkej cirkevnej právomoci, ale v rozhodovaní o otázkach týkajúcich sa právomoci a príslušnosti stoja dokonca nad Cirkvou.“

O KRESŤANSKOM ŠTÁTNOM ZRIADENÍ. Immortale Dei. (Lev XIII. 1885):
„10. Hoci sa táto (cirkevná) spoločnosť skladá z ľudí rovnako ako občianska spoločnosť, je napriek tomu pre cieľ, ktorý jej bol určený aj pre prostriedky, ktorými sa tento cieľ snaží dosiahnuť, nadprirodzenou a duchovnou spoločnosťou, a je teda úplne odlišná od občianskej (alebo štátnej) spoločnosti. Keďže však milostivým predurčením Božím má v sebe všetko, čo je nevyhnutné k jej trvaniu a pôsobnosti, tak je podľa svojej podstaty aj práva – a to je nanajvýš dôležité – spoločnosťou dokonalou. Rovnako ako je cieľ, o ktorý sa usiluje, oveľa vznešenejší, tak i moc, ktorú má, prevyšuje všetky ostatné; nie je ani menšia ako moc štátna, ani jej nie je nejakým spôsobom podrobená.“

Uvedomenie si toho, že v akej špine sa svet nachádza, že koľko špiny a dekadencie na každom kroku je, by malo popohnať ľudí zápasiť denne o spirituálnu dokonalosť. Nie je takmer žiaden mainstreamový portál, kde by ste nenašli propagované pobehlice. Najhorší je zrejme pokec a aktuality.sk

Kristian Keller
Sedesvakantista

 

Nové video: Štefan Mordel, Christianitas a takzvaný krst túžby vs. katolícke učenie

15.11.2023

https://www.youtube.com/watch?v=QWtoWf3zmSU Toto video odhaľuje nie len modernistov, ale aj falošných tradicionalistov, ktorí hlásajú spásu skrze nevedomosť v Ježiša Krista (podvodom označované nimi ako krst túžby). Toto je heréza i modernizmus a odmietanie katolíckej viery! Odporúčam vám pozrieť si video až do konca, kde budete vidieť viacero heretikov, ktorí zastávajú [...]

Exorcista Matúš Marcin nie je katolík

16.06.2022

Exorcista Matúš Marcin, zdroj: gloria.tv, Sedevakantistický kanál Matúš Marcin, video s názvom „Matúš Marcin – Zo smrti k životu“, čas 1:18:19 : „…pravoslávni, v tých východných cirkvách – to sú všeobecné; …“ Toto je očividná heréza a nazývanie pravoslávnych siekt všeobecnými Cirkvami. Katolícky znamená i všeobecný. [...]

Svätý Tomáš Akvinský, o nenávisti

20.05.2022

(Svätý Tomáš Akvinský, zdroj: verejne dostupné.) Sv. Tomáš Akvinský, Summa Teologická, II.-II., otázka 34., čl.3: „Článok 3. Že či je nenávisť k niekoho susedovi vždy hriech? Námietka 1. Vyzerá, že nenávisť k niekoho susedovi nie je vždy hriech. Lebo žiaden hriech nie je nariadený alebo radený Bohom, podľa Prísloví 8:8: „Spravodlivé sú všetky [...]

Poľsko interrupcie liberalizácia protest

Odporcovia liberalizácie interrupcií v Poľsku vyšli do ulíc Varšavy

14.04.2024 20:10

Poľský parlament totiž v piatok odhlasoval pokračovanie prác na návrhoch, ktoré by uvoľnili tieto prísne interrupčné pravidlá.

Korcok a Pellegrini

Aká kampaň, taký prezident? Čo rozhodlo prezidentské voľby?

14.04.2024 19:00

Víťaz prezidentských volieb je jasný, spoločenský pokoj zas v nedohľadne. Čo podľa vás rozhodlo voľby?

Olexandr Syrskyj

Syrskyj: Ukrajinci sa zahryzli do krajiny, no Rusov je násobne viac. Putin chce ovládnuť Časiv Jar do osláv 9. mája

14.04.2024 16:40

Časiv Jar, ktorý leží neďaleko od už ovládnutej Avdijivky, je pod neustálou paľbou.

kristiankeller

Otec O’Reilly vysvetľuje, že kebyže sa Veľká západná schizma (1378 - 1417) nikdy nestala, katolíci by povedali, že taká situácia je nemožná - t.j. situácia troch súperiacich nárokovateľov na pápežstvo, s nejasnou hlavou po dekády (nazývane i Papežské schizma po Česky); tak ako je tomu i dnes u tých, čo hovoria, že sedevacantná "téza" je nemožná, i keď fakty potvrdzujú, že je pravdivá. Veľká schizma sa stala, a Otec O’Reilly hovorí: že nemáme garantované, že horšie veci, božským prísľubom, sú nieto vylúčene, že sa nestanú. Nie je nič protirečiace si smerom k neporušenosti, s tvrdením, že nemáme pápeža od smrti Pápeža Pia XII. r.1958... (Zdroj výroku: vaticancatholic.com)

Štatistiky blogu

Počet článkov: 63
Celková čítanosť: 189840x
Priemerná čítanosť článkov: 3013x

Autor blogu