Založ si blog

Podvádzanie adminov a odsúdenie dekadencie portálov, na ktorých blogujem

Nasledovné je dôkaz o tom, že admini, ktorí spravujú blog na pravde hrubo podvádzali:

 

Napísal som úderný a pravdivý článok s názvom „Podvod s testami odhalený: neexistuje žiadna pandémia„. Bol mnou zverejnený 31. marca 2021. Už tesne poobede, v čase keď článok dosahoval 2815 zhliadnutí a naberal na čítanosti, ho už nebolo vidno v sekcii najčítanejšie články, ako obrázky dokazujú.

screenshot bol braný 31. marca 2021 o 14:47 GMT

screenshot bol braný 31. marca 2021 o 14:48 GMT

Foto je z toho istého obrázku vyššie, len je to zväčšené a je vystrihnutá klúčová časť

 

Ako vidno z obrázku, tak môj článok mal byť po správnosti v sekcii najčíanejšie články, lenže nebol tam, preto lebo bol umelo potlačený, aby nezískaval na čítanosti. Ľudia majú tendenciu klikať na najčítanejšie články a tým sa zväčšuje čítanosť, keď články figurujú v sekcii najčítanejšie. Keďže tam nebol, tak jediný záver je, že bol umelo potlačený. Ide o podvod zo strany adminov blogu pravda! Môj článok nebolo nutno cenzúrovať, práveže je nevyhnutné, aby ho ľudia šírili, pretože sa v ňom dozvedia pravdu o covid hoaxe.

Ako vidno na ďalších obrázkoch nižšie, ktoré som robil tentokrát z mobilu, tak vylúčili môj článok z podsekcie „3dni“ v sekcii „Najčítanejšie“. Absolútna nehoráznosť a drzé podvádzanie! Portál pravda som na toto upozornil, a neboli schopní odpovedať mi a zjednať nápravu, takže potlačenie článku z ich strany bolo úspešné. V čase, keď mal článok 3021 vzhliadnutí dňa 2. apríla 2021 čas 00:25 GMT (londýnsky čas), mal figurovať zákonite v spominánej podsekcii, no neudialo sa tak, lebo bol podvodne potlačený. Článok nebolo vidno dokonca ani v sekcii nové články už poobede 31. marca 2021, aj odtiaľ ho zmazali, čiže článok získaval na počte vzhliadnutí pravdepodobne len tým, že na neho ľudia klikali externe (napr. cez fb link). Toto je cenzúra, podobne ako cenzúra v komunistickej Číne.


 

 

Dekadencia na portáloch

Portál hlavnésprávy.sk
Svoje blogovanie som ukončil pred nedávnom na blogu hlavných správ. Rozhodol som sa tam už viac neprispievať. Pred nedávnom si robili doslova výsmech z Ježišovho zmŕtvychvstania. Hlavné správy napísali nadpis, za ktorý by sa „nehanbil“ ani Satan či satanista. Napísali: „Veľkonočné politické rekviem za Matovičovou vládou. Vstane na tretí deň namiesto neho jeho nástupca?“ . Toto je tak nechutné zosmiešňovanie Ježiša na Veľkú noc. Žial portál Hlavné správy, ktorý sa bezočive ešte nazýva konzervatívnym denníkom (pritom očividne nie je konzervatívny), si robí nechutným spôsobom srandu z Ježiša Krista a do toho neustále propagujú nechutnú odpadlícku kreatúru antipápeža Františka ako pápeža, odpadlíčku Matku Terezu ako svätú (pozri obrázok nižšie), odpadlíckeho modlára Jána Pavla II. ako svätého, a ďalej tam neustále dávajú ženy v bikinách a propagujú covid divadlo. Moje blogy celkovo všade boli zamerané na odhaľovanie sekty II. vatikánskeho koncilu, na odhaľovanie antipápežov a odsúdenie falošného ekumenizmu s cieľom pravdaže šíriť katolícku vieru. Pozrite si pravdu o katolíckej Cirkvi po Druhom vatikánskom koncile tuná.

 

Zdroj: vaticancatholic.com, Na snímke vidno ako Matka Tereza klačí pred sochou Budhy a modlí sa k nemu. Toto je úplne odpadlíctvo.


Portál pravda.sk
Portál pravda tiež má nechutnosti vo forme žien v bikinách. Tiež je zahltený mnohými dekadentnostiami, tak ako mnohé mainstreamové portály. Ale je dobre, že som mohol využiť ponúknutý priestor na šírenie pravdy ohľadom sekty II. vatikánskeho koncilu.

Portál Hlavnýdenník.sk
Po novom som uverejnil zopár blogov na portále „hlavnýdenník.sk“. Žial, tento portál hoc sa nesnaži pretvarovať, že je konzervatívny, tak je vrcholne antikresťanský a dekadentný. Boli samozrejme mnou napomenutí. Kiežby prestali robiť PR články pobehliciam ako D. Rolins a Z. Belohorcová. Kiežby prestali nenávidieť kresťanstvo.

Zdroj:hlavnydennik.sk

Napísali „Bude nasledujúci premiér ovládaný Duchom Svätým? Hegerova fanatická viera nemá hraníc.“ Toto bola reakcia na video pasáž, kde nehovoril z cesty. Admini na hlavnom denníku tak veľmi nenávidia kresťanstvo, že sú schopní odsúdiť obyčajné video, kde len Heger hovorí o tom načúvať Bohu a sú schopní odsúdiť ho ako človeka s fantickou vierou. Avšak, dnes už vieme, že Heger je ovládaný diablom a nie Duchom Svätým, lebo Heger zatvára kostoly, zavádza Bolševickú totalitu a je charizmatikom, teda je falošný kresťan. Vláda nemá právo zatvárať kostoly, tak ako Cirkev učí:

Syllabus Bludov pápeža Pia IX., 1864:
[Zavrhnuté:] 54. Králi a kniežatá sú nielen vyňatí zo všetkej cirkevnej právomoci, ale v rozhodovaní o otázkach týkajúcich sa právomoci a príslušnosti stoja dokonca nad Cirkvou.“

O KRESŤANSKOM ŠTÁTNOM ZRIADENÍ. Immortale Dei. (Lev XIII. 1885):
„10. Hoci sa táto (cirkevná) spoločnosť skladá z ľudí rovnako ako občianska spoločnosť, je napriek tomu pre cieľ, ktorý jej bol určený aj pre prostriedky, ktorými sa tento cieľ snaží dosiahnuť, nadprirodzenou a duchovnou spoločnosťou, a je teda úplne odlišná od občianskej (alebo štátnej) spoločnosti. Keďže však milostivým predurčením Božím má v sebe všetko, čo je nevyhnutné k jej trvaniu a pôsobnosti, tak je podľa svojej podstaty aj práva – a to je nanajvýš dôležité – spoločnosťou dokonalou. Rovnako ako je cieľ, o ktorý sa usiluje, oveľa vznešenejší, tak i moc, ktorú má, prevyšuje všetky ostatné; nie je ani menšia ako moc štátna, ani jej nie je nejakým spôsobom podrobená.“

Uvedomenie si toho, že v akej špine sa svet nachádza, že koľko špiny a dekadencie na každom kroku je, by malo popohnať ľudí zápasiť denne o spirituálnu dokonalosť. Nie je takmer žiaden mainstreamový portál, kde by ste nenašli propagované pobehlice. Najhorší je zrejme pokec a aktuality.sk

Kristian Keller
Sedesvakantista

 

František nie je pápež, ale otvorený modlár a kacír

28.04.2021

Antipápež František, manifestovaný modlár a kacír, nie je členom Katolíckej Cirkvi a nie je jej hlavou. Ján Pavol II., ktorý bol modlár, nie je svätý, ale bol to antikrist, ktorý je v pekle. Kto ho uznáva za svätého po oboznámeni sa s faktami je odpadlík. Benedikt XVI. je odpadlík a bol antipápež. Viac tuná: https://vatikankatolicky.com/preco-heretik-nemoze-byt-papezom/ Tu [...]

Štefan Harabin odhalený

25.04.2021

Pozri aj nasledovné články: Dôležité: Sedesvakantistická pozícia vysvetlená (odkaz) „Otec“ Marián Kuffa odhalený (odkaz na článok) Podvod s testami odhalený: neexistuje žiadna pandémia Prečo je slovensko tak trestané, dôvod je opakovaný návrat ku komunizmu Eliáš Dohnal a Pavol Pakoš sú husiti Biskup Oliver Oravec odhalený (odkaz) Celú pravdu o sekte po II. [...]

Podvod s testami odhalený: neexistuje žiadna pandémia

31.03.2021

[Poznámka: v niektorých prípadoch je tučné písmo a podčiarknutie fráz pridané autorom tohto článku.] Súdne rozhodnutie z Portugalska Začnem so súdnym rozhodnutím z Portugalska, kde súd konštatoval, že PCR testy produkujú falošnú pozitivitu a že nemožno len na základe tých testov dávať ľudí do karantény: Článok s názvom „Portugalský súd pri PCR testoch o nich [...]

Mária Kolíková

Kolíková nemá obavy, že by jej poslanci vyslovili nedôveru

07.05.2021 17:37

Ministerka uviedla, že odvolávanie nie je príjemná záležitosť a nemôže povedať, že si to užíva.

Budiš, nehoda, cisterna, kyselina,

Pri minerálnych prameňoch pri Budiši sa prevrátila cisterna s kyselinou

07.05.2021 17:26

Zásah hasičov a polície si vyžiadala vo štvrtok nehoda kamióna s cisternou, ktorá prevážala kyselinu chlorovodíkovú pri obci Budiš.

putá

Zadržali Češku, ktorá zo Slovenska prevážala maloletých migrantov

07.05.2021 17:08

Policajti zadržali v Ružomberku 38-ročnú Češku. Žena prevzala v Medzilaborciach tri mladistvé osoby, ktoré mala odviezť do Prahy v Českej republike.

Japonsko / vlajka /

Krajiny V4 lákajú Japoncov, aby si viac všímali strednú Európu

07.05.2021 16:50

Štáty V4 majú záujem, aby sa Japonsko zapojilo do prípravy uvažovanej vysokorýchlostnej železnice spájajúcej Maďarsko, Slovensko, Česko a Poľsko.

kristiankeller

Otec O’Reilly vysvetľuje, že keby Veľká Západná Schizma (1378 - 1417) sa nikdy nestala, Katolíci by povedali, že taká situácia je nemožná - t.j. situácia troch súperiacich nárokovateľov na Pápežstvo, s nejasnou hlavou po dekády (nazývane i Papežské schizma po Česky) ; tak jak je tomu i dnes u tých čo hovoria, že Sedevacantná "téza" je nemožná, i keď fakty potvrdzujú, že je pravdivá. Veľká Schizma sa stala, a Otec O’Reilly hovorí: že nemáme garantované, že horšie veci, božským prísľubom, sú není vylúčene, že sa nestanú. Nie je nič protirečiace si smerom ku neporušenosti, s tvrdením, že nemáme Pápeža od smrti Pápeža Piusa XII 1958... Zdroj výroku: www.mostholyfamilymonastery.c…

Štatistiky blogu

Počet článkov: 21
Celková čítanosť: 36369x
Priemerná čítanosť článkov: 1732x

Autor blogu

Kategórie