Založ si blog

Komentár ku odsúdeniu M. Kotlebu

Tu je v krátkosti komentár k odsúdeniu M. Kotlebu v nedávnom súdnom rozsudku. Myslím si, že sudcovia v tomto prípade rozhodli správne.

Komentár: Samozrejme, že M. Kotleba použil tú symboliku vedome. Je to notorické číslo na odkaz Davida Lana, a je v tom skrytý i nacistický pozdrav: 88 = HH = HeilHitler. Takisto podľa tohoto kľúča by mal ísť sedieť aj Fico a Blaha, ktorí zdieľali kosák a kladivo na facebooku. Bolo to nechutné predstavenie, ktoré pán Kotleba usporiadal, kde žena v minisukni robila uvádzačku (alebo zastávala inú rolu), bol tam prítomný i „katolícky“ kňaz, a Kotleba využil na tento cirkus i postihnuté deti. Nacistu p. Magáta mal raz na 88. mieste vo svojej strane. Katolícka Cirkev odsudzuje rasizmus po prvé, a po druhé David Lane bol notorický heretik. Hitler bol takisto notorický heretik. To, že vraví, že to je len číslo a že len dával peniaze niekomu ho neospravedlňuje. To číslo zámerne použil na všetkých troch šekoch, takže nešlo o náhodu. Nebolo to náhodne pridelené číslo. Ľudia dobrej vôle by to mali proste vidieť.

„Ktokoľvek glorifikuje rasu, a či ľudí, alebo štát… na modloslužobný stupienok…  je ďaleko od pravej viery v Boha…“ – Pápež Pius XI., Mit Brenner Sorge (#8), marec 14. rok 1937

Viac ku M. Kotlebovi:

V nasledovnom videu s názvom M. Kotleba: S krížom a mečom (zasvätenie strany) členka združenia JAS, Viera Nemcová povedala: „15.12. 2017 sme sa modlil nad bratom Mariánom Kotlebom a dostali sme takéto slovo, „prekryjem ťa načas bielym závojom, aby sa vyčistila tvoja strana aj ty sám. Dávam vám múdrosť a obraz: nad tvojou hlavou vidím šabľu a symbol moci ako u cisára Františka Jozefa u Maďarov; nie si ani ty úplne čistý, ale si najčistejší zo všetkých slovenských politikov; si vyvolený a si Môj.

Marián Kotleba nie je vyvolený a Ježišov. Toto je falošné proroctvo, ktoré nepochádza od Ježiša Krista. Toto posolstvo je od charizmatičky, ktorá nemá katolícku vieru. O charizmatikoch si môžete pozrieť viac v tomto dokumentárnom filme (anglicky): https://www.mostholyfamilymonastery.com/catholicchurch/charismatic-movement-deception/

O zavedení novej omše a jej zlých plodoch a aj o charizmatikoch, ktorých vidno hneď v úvode si pozrite tento starší dokumentárny film: Čo sme stratili?

Poznámka: Nesúhlasim s viacerími chybnými vyhláseniami v tomto starom videu. Je jedna Cirkev, mimo ktorej nieto spása a ona nie je rozdelená. Avšak, video je aspoň vhodné pre ilustráciu zlých plodov charizmatikov a pre ilustráciu zavedenia protestantskej novej omše. Pavol VI. zaviedol falošnú novú omšu a schválil falošný druhý vatikánsky koncil, a keďže vieme dokázať že II. vatikánsky koncil obsahoval falošné učenia proti viere tak vieme, že Pavol VI. nemohol sedieť v kresle Petra, pretože skutočný pápež nemôže slávnostne pojednať herézy na ekumenickom koncile. Pavol VI. bol v skutočnosti antipápež a zavádzal, keď povedal, že „dym satana vnikol do Cirkvi“ – 1. Zakiaľ sa biskupovia a klérus porozhliadaval okolo seba, tak ľudia vôbec nevenovali pozornosť človeku, ktorý tieto slová povedal, antipápežovi Pavlovi VI. (ktorý sa podvodne vydával za pápeža) – on samotný bol tým povestným dymom satana.

1 – „Homília“ Pavla VI. pri príležitosti slávnosti sv. Petra a Pavla, jún 29. rok 1972 ( L’Osservatore Romano, July. 13, 1972, p. 6.)

Sledujte vatikankatolicky.com a nový článok o falošnej novej omši:
https://vatikankatolicky.com/katolicka-omsa-vs-novus-ordo/

Na modlitebnom stretnutí, kde hlavným bodom programu bol M. Kotleba a jeho strana, bol i „farár“ Václav Kocian, ktorý regulérne vedie a zúčastňuje sa charizmatických stretnutí.

Kotleba robí i niektoré dobré veci, to nikto nepopiera, no žial M. Kotleba je zlej vôle a diabol ho využíva na kadejaké zvrhlosti a zvrátenosti. Napríklad za zmienku stojí, že na RTVS v prezidentskej debate pred celým národom Kotleba robil dvojzmyselné oplzlé poznámky a to častokrát. Slovenská politika je žial úplný suterén, a slobodomurárska republika so slobodomurárskou ústavou nie je na dobrej ceste. Slovenský národ sa musí vrátiť ku tradičnej katolíckej viere, je čas aby si ľudia skutočne stúpili do svedomia ak nechcú skončiť naveky v pekle. Na vatikankatolicky.com nájdete všetky potrebné informácie ohľadom krízy po II. vatikánskom koncile. Modlite sa sv. Ruženec, 15 dekád každý deň. Skutočne si želám, aby veľká časť ľudí konvertovala na katolícku vieru, žial veľa ľudí je zlej vôle a to je hlavná príčina prečo Pán Boh nedáva ľudom do života milosti.

Želám si samozrejme konvertovanie M. Kotlebu a aj každého človeka, ktorý zdieľa s ním nekatolícke ideológie, na katolícku vieru, mimo ktorej niet spása. Žial, v tomto momente je Marián Kotleba zlej vôle a je falošný kresťan, ktorý si pozýva falošných kresťanov na mítingy, ktorí mu vravia, že je vyvolený. Takisto je Kotleba evidentne zlej vôle a zjavne nekresťan inklinujúci ku Adolfovi Hitlerovi svojimi činmi, a to že využil na svoje krytie postihnutých ľudí na vozíčku je ohavnosť.

Viac o tom prečo Hitler nebol katolík v dokumentárnom videu (anglicky): https://www.mostholyfamilymonastery.com/catholicchurch/adolf-hitler-mein-kampf/

Kristian Keller
Sedesvakantista

Vladyka Milan propaguje pravoslávie

12.06.2021

Vladyka Milan Chautur sa hrá na gréckokatolíckeho biskupa, dokonca šéfa grékokatolíkov v košickej oblasti, no nie je katolíkom. V nasledovnom ukážem, že Chautur je zanietený obhajca pravoslávnych. Pôvodne dlhý článok o Chauturovi vám odporúčam si pozrieť v nasledovnom odkaze. Pravoslávie nie je kresťanstvo. Členovia pravoslávia sú v rozkole/schizme s Katolíckou [...]

Vladyka Milan nie je katolík (krátka verzia)

10.06.2021

Vladyka Milan je právoplatne konsekrovaný biskup vo východom obrade. Je známy tým, že vedie na facebooku internetovú „poradňu“ s názvom ‚Vladyka Milan odpovedá‘. V tomto krátkom článku bez najmenších pochybností dokážem, že Milan Chautur, hoc sa hrá na katolíckeho biskupa (a to dokonca vedúceho katolíckeho biskupa), tak nie je katolíckym biskupom. [...]

Vladyka Milan nie je katolík

10.06.2021

„Týmto, ktorí si neprajú priateľstvo s Bohom, sa On nevnucuje, lež ich rešpektuje, ale toto je vlastne ich večná smrť.“ (Milan Chautur, Veľký piatok, 2. apríl 2021) Krátky komentár: Toto je rúhanie sa proti Bohu a úplne odmietnutie základnej božiej spravodlivosti. Toto je od Diabla! Boh nerešpektuje, nemá úctu, pre tých, čo ho odmietajú, ale opovrhuje nimi. Boh [...]

Biden kráľovná alžbeta

Alžbeta II. privítala na hrade Windsor Bidena s manželkou

13.06.2021 21:09, aktualizované: 21:24

Šéf Bieleho domu Joe Biden na stretnutie s kráľovnou odcestoval po skončení summitu G7.

Izrael Naftali Bennett

Izraelskí poslanci schválili novú vládu. Netanjahuova éra sa skončila

13.06.2021 20:46

Poslanci izraelského parlamentu vyjadrili dôveru novej koaličnej vláde premiéra Naftaliho Bennetta zloženej z ôsmich strán.

rusko sibír požiar dym

Sibír a Ďaleký východ zasiahli rozsiahle lesné požiare

13.06.2021 19:18

Ruskí hasiči bojujú s požiarmi, ktoré horia na ploche vyše 550 kilometrov štvorcových.

Británia EÚ USA G7 summit Biden johnson

Lídri G7 sa dohodli na vakcínach pre chudobné krajiny, kritizovali Rusko a Čínu

13.06.2021 18:38

Lídri G7 predstavili po summite spoločné riešenia súvisiace s vakcínami, čínskou ekonomikou, klimatickou krízou či globálnou daňou pre nadnárodné spoločnosti.

kristiankeller

Otec O’Reilly vysvetľuje, že keby Veľká Západná Schizma (1378 - 1417) sa nikdy nestala, Katolíci by povedali, že taká situácia je nemožná - t.j. situácia troch súperiacich nárokovateľov na Pápežstvo, s nejasnou hlavou po dekády (nazývane i Papežské schizma po Česky) ; tak jak je tomu i dnes u tých čo hovoria, že Sedevacantná "téza" je nemožná, i keď fakty potvrdzujú, že je pravdivá. Veľká Schizma sa stala, a Otec O’Reilly hovorí: že nemáme garantované, že horšie veci, božským prísľubom, sú není vylúčene, že sa nestanú. Nie je nič protirečiace si smerom ku neporušenosti, s tvrdením, že nemáme Pápeža od smrti Pápeža Piusa XII 1958... Zdroj výroku: www.mostholyfamilymonastery.c…

Štatistiky blogu

Počet článkov: 28
Celková čítanosť: 47296x
Priemerná čítanosť článkov: 1689x

Autor blogu

Kategórie