Založ si blog

Pápež Pius XII. proti experimentom na ľudoch

Pápež Pius XII. vo svojej reči lekárskemu kongresu adresoval tieto slová:

Pápež Pius XII., adresovanie „Prvému medzinárodnému kongresu o histopatológii nervového systému“, Morálne limity medického bádania a liečenia, 14. september 1952:

[Ohľadom experimentov na ľudskom tele v záujme verejného blaha. Pápež hovorí, že hoc spoločnosť funguje ako celok, tak nie je ako jednotný organizmus človeka:]

„(31.) No naproti tomu, keď celok má jednotu len v konečnosti a čine… verejná autorita ztažka drží priamu autoritu a právo vytvárať požiadavky na aktivity článkov, a v žiadnom prípade ich nemôže pozbaviť fyzickej bytosti. Skutočne, akákoľvek priama snaha o jej podstatu, predstavuje zneužívanie právomoci autority… 32. Teraz, medické experimenty − téma, ktorú tu preberáme − okamžite a priamočiaro ovplyvňuje ľudskú bytosť, či celú, alebo jej množstvo orgánov z ľudského organizmu. No na základe princípu, ktorý sme My zmienili, verejná autorita nemá žiadnu právomoc v tejto sfére. Nemôže ju teda predať na bádajúcich pracovníkov a doktorov.“

Slovensko je úplne bezprávny vojnovo-zločinecký štát, ktorý porušuje Norinberské protokoly (nižšie). Prezidentka Čaputová schválila zákon, ktorým sa má nová (tzv.) „vakcína“ (čo nie je vakcína, ale génova terapia, a stále iba pokusná/experimentálna látka) podávať ľuďom pod nátlakom. Tí, čo schválili tento nový zákon sú v podstate vojnoví zločinci a mali by byť tresne stíhaní medzinárodným tribunálom. Tu je Norimberský kodex (v Češtine), ktorý vojnoví zločinci v Slovenskom parlamente porušili schválením nového aparteidného zákonu:

  1. Dobrovolný souhlas lidské osoby je absolutně nevyhnutelný.
  2. Pokus by měl být takový, aby přinesl plodné výsledky pro dobro společnosti, nebyl zjistitelný jinými metodami nebo studijními prostředky a neměl by být ve své podstatě náhodný a zbytečný.
  3. Pokus by měl být navržen a založen na výsledcích experimentů na zvířatech a na znalosti přirozené historie onemocnění nebo jiného studovaného problému tak, aby očekávané výsledky ospravedlňovaly provádění pokusu.
  4. Pokus by měl být prováděn tak, aby se zabránilo veškerému zbytečnému tělesnému a duševnímu utrpení a zranění.
  5. Neměl by být prováděn žádný pokus, pokud lze předpokládat, že dojde ke smrti nebo poranění. Snad kromě pokusů, kde experimentující lékaři slouží jako pokusné objekty.
  6. Stupeň rizika, které je třeba podstoupit, by nikdy neměl překročit míru určenou humanitárním významem problému, který má být pokusem vyřešen.
  7. Měly by být provedeny vhodné přípravy a zajištěno náležité vybavení na ochranu účastníků pokusu proti sebemenší možnosti zranění, zdravotního postižení nebo smrti.
  8. Pokus by měly provádět pouze vědecky kvalifikované osoby. Měl by být vyžadován nejvyšší stupeň dovedností a péče při všech fázích pokusu u všech účastníků pokusu.
  9. Během pokusu by měl mít účastník možnost pokus ukončit, pokud se dostal do takového tělesného nebo duševního stavu, kdy mu pokračování v pokusu přijde nemožné.
  10. Odpovědný vědec musí být připravený ukončit pokus v kterékoli fázi, má-li, na základě svých nejlepších zkušeností, důvod věřit, že by pokračování v pokusu mohlo mít za následek zranění, postižení nebo smrt pokusného objektu. (Zdroj: wikipedia)

Sme svedkami celosvetového globalistického/komunistického puču, a ide politikom po svete o odstránenie ľudských práv a zavedenie trvalej totality. Podobné veci urobil Macron a B. Johnson. Máte právo si nenehať spraviť na sebe lekársky zákrok, či už sa nechať testovať, alebo si nechať vpichnúť čosi do tela. Práva jednotlivca sú nad právami spoločnosti, keď sa jedná o zdravie daného človeka.

Pápež Pius XII. bol posledný katolícky pápež pred nástupom „úradovania“ nekatolíkov, antipápežov po II. vatikánskom koncile. Pre viac o antipápežoch po II. vatikánskom koncile: pozrite si nasledovný odkaz a články na tej stránke.

Kristián Keller
Tradičný katolík, sedesvakantista

Analýza Františkovho programu odpadlíctva na Slovensku (úvod)

16.09.2021

Analýza Františkovho programu odpadlíctva na Slovensku (úvod) Toto je prezatial iba úvodný článok, kde spomeniem Františkové najhlavnejšie herézy, kacírstva a odpadlíctva počas toho ako bol na Slovensku. Na rozanalyzovanie všetkých jeho heréz by trebalo množstvo času, a skutočne by z toho mohol byť celovečerný dokumentárny film, ak by som sa mal podujať k tomu, zhrnúť [...]

Mimoriadna správa: František na stetnutí so Židmi popiera Ježiša Krista

14.09.2021

František sa modlí so Židmi, Bratislava, 13. september 2021. (Zdroj: AP Photo/ Gregorio Borgia) František na Rybnom námestí na stretuntí so židovskou komunitou, 13. september 2021: „Vďaka za vaše milé slová privítania a svedectvá, ktoré ste ponúkli. Prišiel som ako pútnik, navštíviť toto miesto a byť ním dojatý. Toto námestie je vysoko významné miesto pre vašu [...]

Retrakcie Kristian Keller

08.09.2021

Na začiatku roka 2019 som sa dopracoval k stránke vaticancatholic.com. Do tej doby som písal články pre Slobodný Výber, Konzervatívny Výber a Hlavné Správy. V tomto článku pre Slobodný Výber som napísal mnoho chýb: https://slobodnyvyber.sk/kristian-keller-vatikan-ii-kopa-poloprav-a-lzi-cast-1-islam/ Písal som: „… Keďže majú ducha antikrista v úplnom vnútri [...]

odpadky, vrecia, skládka

Bratislava si bude odpad triediť sama. Vallo zaplatil Vassal EKO 3,9 milióna eur

20.09.2021 23:26

Hlavné mesto vypovedalo zmluvu platnú do júla 2022.

bundestag

Týždeň do nemeckých volieb: Konzervatívci sa doťahujú na SPD

20.09.2021 23:08

Väčšinu by podľa prieskumu získali štyri možné koalície.

Ján Babjak

Pri návšteve pápeža sa covidom nakazil arcibiskup

20.09.2021 22:14

Babjak má len mierne príznaky choroby.

Boris Kollár

Koalícia ide ďalej v pôvodnom zložení. Teda s Kollárom

20.09.2021 21:32, aktualizované: 23:40

Na koaličnej rade sme konštruktívne spolupracovali v pôvodnom zložení, uviedla Zemanová.

kristiankeller

Otec O’Reilly vysvetľuje, že keby Veľká Západná Schizma (1378 - 1417) sa nikdy nestala, Katolíci by povedali, že taká situácia je nemožná - t.j. situácia troch súperiacich nárokovateľov na Pápežstvo, s nejasnou hlavou po dekády (nazývane i Papežské schizma po Česky) ; tak jak je tomu i dnes u tých čo hovoria, že Sedevacantná "téza" je nemožná, i keď fakty potvrdzujú, že je pravdivá. Veľká Schizma sa stala, a Otec O’Reilly hovorí: že nemáme garantované, že horšie veci, božským prísľubom, sú není vylúčene, že sa nestanú. Nie je nič protirečiace si smerom ku neporušenosti, s tvrdením, že nemáme Pápeža od smrti Pápeža Piusa XII 1958... Zdroj výroku: www.mostholyfamilymonastery.c…

Štatistiky blogu

Počet článkov: 46
Celková čítanosť: 88853x
Priemerná čítanosť článkov: 1932x

Autor blogu