Založ si blog

Eliáš Dohnal a Pavol Pakoš sú Husiti

Zdravím,

Nasledovné sú dôkazy o tom, že Eliáš Dohnal z „Byzantského Katolíckeho Patriarchátu“ a Pavol Pakoš zo „Slobodného Vysielača“ sú Husiti, ktorým sa treba vyhnúť.

Elíaš Dohnal (Zdroj: YouTube: Video: Ján Hus kontra klerikalismus).

Eliáš Dohnal, falošný biskup a vodca Husítskej sekty, svojvoľne „kanonizoval“ Jána Husa za svätého. Ján Hus bol slávnostne odsúdený ako heretik a bol upálený ako heretik. Kto nasleduje Jána Husa, ktorý bol slávnostne zavrhnutý pápežom Martinom V., nie je kresťan.

Koncil z Kostnice, r. 1416, Odsúdenie Jeroma z Prahy:

V mene Pána, Amen. Kristus náš Boh a spasiteľ, pravé víno, ktorého Otec je vínovým obrábačom, povedal jeho učeníkom a nasledovníkom v týchto stanovách: Keď niekto nezotrvá vo mne, mal by byť vyhodený ako vetva a mal by vyschnúť. Táto svätá synoda Kostnice nasledovaním učenia prikázaní jej najvyššieho učitela … je evidentne, že zmienovaný Jerome zastával, naznačoval a učil rôzne bludné články… ofenzívne ušiam pokorným, a i urýchlené a manipulačné. Boli dlho dozadu priradené Jánom Wicklifom a Jánom Husom prekliatej pamäti…
Tieto artikle, doktríny a knižky zmieneného Jána Wicklifa a Jána Husa, a aj spomienka Wicklifa a konečne osoby Husa, boli zavrhnuté a prekliate touto istou svätou synodou a jej rozsudok heréza.

„U příležitosti 600. jubilea mučednické smrti Mistra Jana Husa Patriarcha Byzantského katolického patriarchátu Eliáš kanonizoval tohoto českého kněze, hlasatele pravdy a pokání. Po vyhlášení za svatého, kanonizaci zveřejnili v Praze 6. července 2015 biskup Metoděj a biskup Timotej, sekretáři Patriarchátu.“ (Zdroj: http://vkpatriarhat.org/cz/?cat=241)

Treba sa vyhnúť Eliášovi Dohnalovi a aj všetkým jeho podriadeným „biskupom“ (Timotejovi, Metodejovi a ostatným). Táto sekta je o to väčšmi nebezpečná, lebo pravdivo rozpoznáva, že manifestovaný odpadlík a heretik antipápež František nie je pápežom, ale títo sektári uznávajú za svätého Jána Husa a Diabol ich využíva na porobenie duší. Sú to otrasní kacíri.

Ďalším otrasným heretikom, s ktorým sa ani nemá cenu púšťať do reči, je Pavol Pakoš zo Slobodného Vysielača. Pavol Pakoš je falošný kňaz, ktorý bol vysvätený neplatným obradom vysviacky (odkaz) a ktorý vedie dlhoročnú reláciu na Slobodnom Vysielači s názvom Spirituálny kapitál.

Pavol Pakoš reaguje v komentároch pod nickom „Umenie Žiť“.

„O.“ Pavol Pakoš je notorický heretik a obhajca Jána Husa, ako vidno z obrázku. Kto ho bude nasledovať, poputuje s ním navždy do pekla. Pre spásu musíte byť tradičným katolíkom. Ľudia nesmú chodiť pod hrozbou smrteľného hriechu na novú neplatnú omšu (dôležitý a nepriehliadnuteľný odkaz), lebo je neplatná a poburujúca. Ľudia musia odmietnúť falošný ekumenizmus a sektu II. vatikánskeho koncilu vrátane ich antipápežov, a takisto ľudia musia odmietnúť modlára Jána Pavla II. čoby svätého − Ján Pavol II. nie je svätý, a ten, kto ho nazýva svätým napriek jeho kariére modlárstva, sa sám dopúšťa modlárstva, preto lebo vzdáva úctu evidentnému modlárovi. Viac o herézach Jána Pavla II. sa dozviete tuná. Ján Pavol II. takisto nemôže byť svätý, lebo ho „kanonizoval“ modlár a antipápež František, a manifestovaní kacíri, čo stratili úrad automaticky, nemôžu kanonizovať nikoho.


Ján Pavol II. sa modlí pri Západnej stene (v Judaizme najposvätnejšie miesto) − úplne odpadlíctvo. (Zdroj: vatikankatolicky.com, originál: SHP/David Silverman)


Ľudia, ktorí vychádzajú zo sekty II. vatikánskeho koncilu a sú otvorení pravde, by si mali naštudovať tieto kroky ku konvertovaniu na katolícku vieru. Ľudom sa odporúča, aby sa denne modlili 15 dekád Ruženca a Zdravas Mária pravideľne počas dňa − to dodá ľudom milosti pre prijatie pravdy a obrátenie sa.

Kristian Keller
Sedesvakantista

 

František nie je pápež, ale otvorený modlár a kacír

28.04.2021

Antipápež František, manifestovaný modlár a kacír, nie je členom Katolíckej Cirkvi a nie je jej hlavou. Ján Pavol II., ktorý bol modlár, nie je svätý, ale bol to antikrist, ktorý je v pekle. Kto ho uznáva za svätého po oboznámeni sa s faktami je odpadlík. Benedikt XVI. je odpadlík a bol antipápež. Viac tuná: https://vatikankatolicky.com/preco-heretik-nemoze-byt-papezom/ Tu [...]

Štefan Harabin odhalený

25.04.2021

Pozri aj nasledovné články: Dôležité: Sedesvakantistická pozícia vysvetlená (odkaz) „Otec“ Marián Kuffa odhalený (odkaz na článok) Podvod s testami odhalený: neexistuje žiadna pandémia Prečo je slovensko tak trestané, dôvod je opakovaný návrat ku komunizmu Eliáš Dohnal a Pavol Pakoš sú husiti Biskup Oliver Oravec odhalený (odkaz) Celú pravdu o sekte po II. [...]

Podvádzanie adminov a odsúdenie dekadencie portálov, na ktorých blogujem

07.04.2021

Nasledovné je dôkaz o tom, že admini, ktorí spravujú blog na pravde hrubo podvádzali: Napísal som úderný a pravdivý článok s názvom „Podvod s testami odhalený: neexistuje žiadna pandémia„. Bol mnou zverejnený 31. marca 2021. Už tesne poobede, v čase keď článok dosahoval 2815 zhliadnutí a naberal na čítanosti, ho už nebolo vidno v sekcii [...]

Mária Kolíková

Kolíková nemá obavy, že by jej poslanci vyslovili nedôveru

07.05.2021 17:37

Ministerka uviedla, že odvolávanie nie je príjemná záležitosť a nemôže povedať, že si to užíva.

Budiš, nehoda, cisterna, kyselina,

Pri minerálnych prameňoch pri Budiši sa prevrátila cisterna s kyselinou

07.05.2021 17:26

Zásah hasičov a polície si vyžiadala vo štvrtok nehoda kamióna s cisternou, ktorá prevážala kyselinu chlorovodíkovú pri obci Budiš.

putá

Zadržali Češku, ktorá zo Slovenska prevážala maloletých migrantov

07.05.2021 17:08

Policajti zadržali v Ružomberku 38-ročnú Češku. Žena prevzala v Medzilaborciach tri mladistvé osoby, ktoré mala odviezť do Prahy v Českej republike.

Japonsko / vlajka /

Krajiny V4 lákajú Japoncov, aby si viac všímali strednú Európu

07.05.2021 16:50

Štáty V4 majú záujem, aby sa Japonsko zapojilo do prípravy uvažovanej vysokorýchlostnej železnice spájajúcej Maďarsko, Slovensko, Česko a Poľsko.

kristiankeller

Otec O’Reilly vysvetľuje, že keby Veľká Západná Schizma (1378 - 1417) sa nikdy nestala, Katolíci by povedali, že taká situácia je nemožná - t.j. situácia troch súperiacich nárokovateľov na Pápežstvo, s nejasnou hlavou po dekády (nazývane i Papežské schizma po Česky) ; tak jak je tomu i dnes u tých čo hovoria, že Sedevacantná "téza" je nemožná, i keď fakty potvrdzujú, že je pravdivá. Veľká Schizma sa stala, a Otec O’Reilly hovorí: že nemáme garantované, že horšie veci, božským prísľubom, sú není vylúčene, že sa nestanú. Nie je nič protirečiace si smerom ku neporušenosti, s tvrdením, že nemáme Pápeža od smrti Pápeža Piusa XII 1958... Zdroj výroku: www.mostholyfamilymonastery.c…

Štatistiky blogu

Počet článkov: 21
Celková čítanosť: 36376x
Priemerná čítanosť článkov: 1732x

Autor blogu

Kategórie