Biskup Oliver Oravec bol heretik

27. januára 2020, kristiankeller, Náboženstvo

Článok originálne z 11.07.2019 , na záver ešte krátke doplnenie.

Edícia #2 08/02/20

 

Musím upozorniť čitateľov tohto blogu. Zistil som, a už istý čas držím v hlave, že Biskup Oliver Oravec, bol kompletný heretik. Mal som istý čas, z mojej strany  chybný pocit, dá sa povedať z časti vedomý, že bol na správnej strane. Ale po prehodnotení všetkých faktov, vstúpenia si do svedomia a dlhého zvažovania, musím oznámiť verejne, že to bol čistý heretik.
Mal niektoré dobré poznámky v knihe: „Pravda o Cirkvy“ , z ktorých som čerpal, a to najmä, dá sa v jeho knihe nájsť preklad zjavenia z La Salette, alebo niektoré správne názory na heretikov Benedikta XVI a Jána Pavla II, ale naneštastie to bol úplny heretik. 

 

Benedikt XVI, Ján Pavol II a František, a ostatní pokonciloví uzurpovači sú heretici, podľa katolíckeho učenia, ktorí nemajú vieru.

Je nemysliteľné, aby ten čo nemá vieru sa nazýval kresťanom. „Je nemysliteľné, aby ten čo je mimo Cirkve by jej mal šéfovať.“  (- Satis Cognitum #15, Pápež Leo XIII, 29. Jún 1896)

 

Podľa dostupných svedectiev od Bratov Dimondových na stránke mhfm1.com, heretik Biskup Oliver Oravec zastával názor, a veril že mimo cirkve je možná spása, a tak isto nútil veriacich do tohoto chybného názoru; a aj kňazov ktorých svätil, podľa istého príspevku určitého svedka (edit 08/02/20 doplnenie). Preto by sa mal každý katolík vyhýbať falošným tradicionalistom, ktorí neveria v dogmu, že mimo cirkve nie je spása, takisto všetkým jeho heretickým kňazom, ktorí boli pod ním. Existuje jeden krst, jedna viera a jedna cirkev mimo ktorej nie je spása. (Toto bolo dogmaticky definované viac-krát z pozície pápežskeho úradu).

 

 

Pápežsky stolec je voľný, od toho sa odvodzuje: sedevacante.

Sedesvakante: https://cs.wikipedia.org/wiki/Sedesvakantismus

 

Ľudia by sa mali vyhýbať Novej Falošnej Omši od r.1969. Jediná pravá Omša v západnom obrade je Tradičná Latinská Omša. Omša v Slovenčine, v západnom rituále je zatracujúca. Pre dovysvetlenie, a hlavne kam von a kde prichádzať na sviatosti, napíšte do súkromnej správy. Pre anglicky hovoriacich bude stačiť stránka vaticancatholic.com a podstránka „steps to conversion“. Odporúčam, aby ľudia radšej ignorovali komentáre pod článkami, väčšina sú to instigátori, neštastní ľudia a trollovia. Veľa ľudí, duší je stratených, lebo príliš veľa komentujú pod článkami, a celkovo na internete.

 

Biskup Oliver Oravec tvrdil: že je za odluku Cirkve od štátu, ďalej, nútil svojich veriacich k tomu, a aj minimálne jedného kňaza ktorého vysvätil, aby prijali falošné učenie, že je možná spása mimo Cirkev, bol pretláčateľom falošného učenia tzv. „krstu túžbou“ pre nečlenov cirkve, ďalej, už vo svojej knihe navrhoval nekatolícke riešenia, v 90’ a 00’, a to hlavne čo sa týka „Una Cum“, obhajoval aj neplatné svätenia žien za kňažky. Chybne tvrdil, že krst by mal (edit: mohol) byť neplatný.
(edit: spochybňoval krst na základe argumentu, že neboli prítomne oleje a soli a obrad exorcizmu, ale nebol v tomto názore ustáleny)

 

Na rádiu Slobodný Vysielač, relácia infovojna, 2. Decembra 2013: na otázku či je za odluku Cirkvy od štátu, povedal viacnásobne a ostentatívne: „Áno! Áno, som jednoducho za odluku Cirkvy od štátu.“

 

Toto je heréza. Viac netreba.

 

Pápež Sv. Pius X, Vehemanter nos #3 11.Feb 1906: Preto Rímsky pontifovia nikdy neustúpili, tak jak si situácia žiadala, z odmietnutia a zo zavrhnutia doktríny odluka Cirkvy od Štátu.

 

Pápež Sv. Pius X, Our Apostolic Mandate (#36), on the „Sillon“ Aug. 25, 1910: Nie je žiadna pravá civilizácia, bez morálnej civilizácie, a žiadna morálna civilizácia, bez pravého náboženstva; je to potvrdená pravda a historický fakt.“

 

EDIT: Tak isto z relácie: biskup Oliver Oravec bol aj za vysväcovanie žien do kňazského povolania, čo je úplná heréza.
Update: Heretik Biskup Oravec porpagoval i nemodestný a škandalózny tanec tango.

 

Preto,  nemožno sa držať iného názoru, než to že Biskup Oliver Oravec skončil naveky v pekle. Biskup O.Oravec zomrel 9.07.2014.
Preto sa nemožno za neho modliť, pod hrozbou smrteľného hriechu.

See the source image

Fotka: Korzár, sme.

 

Kristian Keller
Sedevacantista